Kas Teie teate KUIDAS KAITSTA OMA SÜLEARVUTI KÜLMA eest?UURI ROHKEM

Pealeht »  » 

Hinnakiri

 

Enne ITMAN-i , spetsialistide poolepöördumist soovitame tutvuda meie hinnakirjaga.

 

Meie töö spetsiifikatõttu ningantud tegevusvaldkonnastervikunaon kindlaid hindukahjuks võimatumäärata.

Kõigepealt on vaja igas eraldiseisvas probleemis põhjalikult selgusele jõuda. Teie mugavuse nimel toome oma teenuste umbkaudsed hinnad, mis võivad sõltuvalt töö keerukusest ja vajalikest lahendustestvarieeruda.

 

Täpse hinna suudavad meie eksperdid öelda teile pärast olukorra detailset analüüsi.

 

Arvuti/seadmete parandustööd
1. Väljakutse Tallinna piires 8.00 € Sisaldab 30 minutit tööd kliendi juures.
2. Väljakutse väljaspoole Tallinna piire 8.00 € + 0.60 € iga kilomeetri eest Sisaldab 30 minutit tööd kliendi juures.
3. Parandustööd kliendi kodus 6.50 €  Sisaldab 15 minutit tööd kliendi juures.
4. Parandustööd töökojas Alates 15.00 € Või hind kokkulepel.
5. Diagnostikaks võetakse probleemne arvuti või selle detail kaasa 15.00 € Arve esitatakse vaid edasisest remondist keeldumise puhul.
Kui parandustöö tellitakse meilt, on diagnostika tasuta.
Arvutiõpetus
6. Arvuti läbivaatus, spetsialisti kodune konsultatsioon/nõustamine 6.00 € Sisaldab 15 minutit tööd.
7. Rakenduste, bürootarkvara jne kasutusõpetus 6.00 €   Sisaldab 30 minutit tööd.
Spetsiifilise rakendusprogrammi puhul peab klient sellest mänedžeri hoiatama.
Operatsioonisüsteemide installeerimine/ümberinstalleerimine
8. Windowsi installeerimine statsionaarsesse arvutisse (töökojas) 27.00 € Windowsi täis installeerimine, seadistamine koos uuemate uuendustega ning driveritega (soovitav, et Teil oleks Windowsi litsentsi).
9. Windowsi installeerimine sülearvutisse (töökojas) 34.00 € Windowsi täis installeerimine, seadistamine koos uuemate uuendustega ning driveritega (soovitav, et Teil oleks Windowsi litsentsi).
10. Windowsi installeerimine statsionaarsesse arvutisse (kliendi kodus)   35.00 € Windowsi täis installeerimine, seadistamine koos uuemate uuendustega ning driveritega (soovitav, et Teil oleks Windowsi litsentsi).
11. Windowsi installeerimine sülearvutisse (kliendi kodus)   41.00 € Windowsi täis installeerimine, seadistamine koos uuemate uuendustega ning driveritega (soovitav, et Teil oleks Windowsi litsentsi).
12. Teiste operatsioonisüsteemide (Linux, Mac OS jne) installeerimine alates 45.00 € Sõltub valitud operatsioonisüsteemist ja soovitud pakettidest.
Andmete töötlemine
13. Andmete taastamine kõvakettalt 20.00 € - 200.00 € 1% hind on 2.00 €. Klient maksab taastatud andmete protsendi eest (informatsiooni üldmahust).
14. Andmete ülekandmine ühelt mäluseadmelt teisele / operatsioonisüsteemi ümberinstalleerimise puhul andmete säilitamine ning nende hilisem taastamine   20.00 € esimesed 100GB, edaspidi 1€/1GB. DVD koopiad, HDD, mälupulgad, Memory stick jne / Mugavaks ja harjumuspäraseks tööks uues süsteemis.  
Muud vajaminevad tööd
15. Mittetöötavate detailide vahetamine Detaili hind + 10% + tööaeg Arve koosneb detaili hinnast, millele lisandub 10% tema maksumusest, ning spetsialisti töötasust, mille aluseks on vahetamisele kulunud aeg.
16. Statsionaarse arvuti profülaktika 20.00 € Profülaktika tähendab välisseadmete („riistvara“) täielikku puhastust tolmust ja mustusest ning soojus-pasta (termopasta) vahetust.
17. Sülearvuti profülaktika 30.00 € Arvuti lahtivõtmine koos „sisikonna“ puhastamise ja soojus-pasta vahetusega. Pärast seda sülearvuti reeglina lakkab ülekuumenemast ja undamast.

 

Pöörame tähelepanu asjaolule, et hinnad eraisikutele ja firmadele on erinevad.

 

Konkreetse probleemi arutamiseks või eksperdi koju kutsumiseks võtke ühendust meie mänedžeridega.

 

Minge edasi jaotisesse kontaktandmetega. Samuti võite täita tagasiside vormi ning meie koostöö saab kindlasti olema vastastikku kasulik!