Kas Teie teate KUIDAS KAITSTA OMA SÜLEARVUTI KÜLMA eest?UURI ROHKEM

Pealeht »

Uudised
11.08.2011
Tolmust puhas arvuti teenib teid palju kauem ja ka tema kasutegur oluliselt suureneb! Seepärast me enda klientidele tungivalt soovitame oma elektroonilist sõpraregulaarselt puhastada. Sellel sügisel on ITMAN-is tolmust puhastamine 30% soodsam!
05.08.2011
Veebileht on äri juhtimise instrument, teie firmat tutvustav informatsiooniallikas, suhtlus- ja eneseväljendusvahend, vältimatus ärimehele ja kasulik hobi tavalisele!Meie head sõbrad loovagentuurist Plan B! teavad veebilehtedest kõike ja võivad luua mis tahes keerukusastmega saidi: alates väikesest kodulehest ning lõpetades suure portaali v&otil...
03.08.2011
ITMAN ütleb teile, et ei ole tingimata tarvis osta uut arvutit, kui teil on vajatõhustadaarvuti mingi konkreetse valdkonna tööd. Pöörduge meie ekspertide poole ja nad nõustavad teid uute tarvikute küsimuses ning aitavad valida välja nende optimaalse koosluse, et te näeksite tulemust kulutamata raha uuele arvutile!
22.07.2011
ITMAN-i meeskond, mis koosneb professionaalsetest arvutispetsialistidest, alustab oma tööd. Teenuste nimekirja, hinnakirja ja meie tööpõhimõtetega saate tutvuda sellel veebilehel, mille tegivalmis loovagentuur Plan B! Tere tulemast!
20.07.2011
Tellimusi vastuvõtva dispetšeriga saab nüüd ühendust ITMAN, võttaka Skype kaudu, arvuti juurest lahkumata! Kuid kui Skype on mingil põhjusel kättesaamatu, võite helistada ka tavatelefonile.