Kas Teie teate KUIDAS KAITSTA OMA SÜLEARVUTI KÜLMA eest?UURI ROHKEM

Pealeht »

Google Chrome - mugav ja kiire brauser Googlist

Google Chrome on firma Google loodud võrgusirvik. See põhineb WebKiti mootoril.

 

Veebruaris 2009 kasutas Chrome'i 1,15% brauserikasutajatest. 5. veebruaril 2010 oli see arv 5,22% (kolmas koht brauserite seas).

Esimene Google Chrome oli beetaversioon operatsioonisüsteemile Microsoft Windows (2. septembril 2008), esimene stabiilne versioon anti välja 11. detsembril 2008.

 

 

 

Veebibrauser on vaieldamatult üks olulisim arvuti tarkvara element. Interneti kasutades veedate suure osa ajast brauseris. Kasutate brauserit sageli nii otsimiseks, vestlemiseks, meilimiseks, poodlemiseks, pangatoimingute tegemiseks, uudiste lugemiseks kui ka videote vaatamiseks.


Chrome on loodud võimalikult kiireks. See käivitub nobedalt töölaualt, laadib ruttu veebilehti ja käitab kiiresti keerulisi veebirakendusi.

 

Chrome'i brauseriaken on tõhus, puhas ja selge.
Lisaks sisaldab Chrome funktsioone, mille loomisel peeti silmas efektiivsust ja kasutuslihtsust. Näiteks saate lihtsalt ja kergelt otsida ja navigeerida sama kasti abil ning järjestada vahelehti just nii nagu teile meeldib.

 

Chrome'il on sisseehitatud pahavara ja andmepüügi vastane kaitse, automaatne värskendamine, mis tagab selle, et brauser sisaldab uusimaid turbevärskendusi, ja muud rakendused. Seetõttu suurendab Chrome teie turvalisust ja muudab veebikasutuse ohutumaks.

 

Chrome'il on palju kasulikke sisseehitatud funktsioone, sh brauserisisene tõlkefunktsioon, rakendused, laiendused, teemad ja palju muud.

 

Google Chrome'i allalaadimine.