Kas Teie teate KUIDAS KAITSTA OMA SÜLEARVUTI KÜLMA eest?UURI ROHKEM

Pealeht »

Beehosting.net - soodne ja innovatiivne veebimajutus

BeeHosting - see on kaasaegne, kasulik ja innovatiivne veebimajutus, mida pakub suure IT-teenuste pakkumise kogemusega firma. Mitu erinevat paketti võimaldavad valida just sellise teenuste mahu ja loetelu, mis sobib kõige paremini teie kodulehe efektiivseks tööks. Me pakume samuti tasuta hostingut! Üksikasjalikumalt hostinguteenuste pakettidest.

 

BeeHosting veebimajutus pakub Teile samuti võimalust osta ja registreerida domeene: rahvusvahelisi, Balti riikide omi, Venemaa omi ning domeene kirillitsas. Selline lai valik eri tsoone, mida pakub üks teenusepakkuja, lubab muuta Teie internetiäri edukamaks ja kaasaegsemaks. Üksikasjalikumalt domeenide registreerimisest.

Soovite luua oma kodulehekülje? Ärge muretsege - meie veebidisainerite ja kogenud programmeerijate kollektiiv loob mistahes raskusastmega kodulehe: alates esindussaidist ning lõpetades kaasaegse portaaliga. Kodulehekülg on tänapäeva ärimaailmas üheks kõige efektiivsemaks müügiinstrumendiks. Üksikasjalikumalt kodulehekülgede loomisest.


BeeHosting on:

Usaldusväärsus ja julgeolek: Teie andmeid hoitakse range konfidentsiaalsusega, usaldusväärne tehnika garanteerib aga nende terviklikkuse ja säilimise.

 

Kiirus ja operatiivsus: meie serverid on varustatud tehnika viimase sõnaga ning meie tugimeeskond töötab kiiresti, efektiivselt ja ladusalt. Meiega säästate aega ja, mis pole vähemtähtis, ka närve.

 

Säästmine ja kasu: firma BeeHosting teenuste eest maksate vähem kui paljude teiste teenusepakkujate puhul, kuid teenuse kvaliteet jääb kõrgeks. Regulaarsed allahindlused ja eripakkumised teevad koostöö meiega meeldivaks ja kasulikuks.

 

http://beehosting.net