Kas Teie teate KUIDAS KAITSTA OMA SÜLEARVUTI KÜLMA eest?UURI ROHKEM

Pealeht »

Mis on ITMAN?

Kui olete meie veebilehel esmakordselt, peame ennast tutvustama! Niisiis, mis on ITMAN?

 

 

ITMAN – teie kiire IT-abi!


Tuleme appi kiiresti ja õigeaegselt. Kui teid tabasid ootamatultprobleemid arvutiga ja te ei tea, milles on asi, pöörduge viivitamatult spetsialistide poole! See aitab teil tööseisakuid ja liigseid kulutusivältida.

 


ITMAN – kõige laiem valik IT-teenuseid!


Ükskõik, milline probleem teie arvutitehnikat tabas – me kindlasti aitame teid. Tarkvara paigaldamine, kadunud andmete taastamine, „raua“ parandamine, ruuteri seadistamine, traadita võrgu loomine, printeri värvikassettide täitmine – see on vaid väike osa sellest, millega me iga päev tegeleme. Teenuste täielik loetelu on siin.

 

ITMAN – sõbralikud professionaalid!


ITMAN-i meeskond – suurte kogemuste ja osavate kätega ning etiketti tundvad„itikad“. Nad on professionaalid, kes teevad armastatud tööd ja ei hakka kunagi suhtuma teisse nagu anekdootides mõistmatute kasutajatega. Nad selgitavad, parandavad, aitavad, paigaldavad, remondivad, seadistavad... Üldiselt, paljugi, mida suudab teha meie sõbralik meeskond!

 

ITMAN – mõistlik töö mõistliku hinnaga!


Püüame pakkuda oma klientidele iga üksikjuhtumi puhul maksimaalselt kvaliteetset teenust adekvaatse ja vastuvõetava hinna eest. Meie hinnakirjaga saate tutvuda selle lingi kaudu.